ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: დიდგორი

კანალიზაციის საშინელი სუნი

კანალიზაციის შემაწუხებელი სუნი... როდესაც ტრანსპორტში ვიმყოფები, ანუ მგზავრობის დროსაც კი იგრძნობა მაგ მონაკვეთში.(ოქროყანისკენ მიმავალი ცენტრარული გზა ბენზინ-გასამართი სადგურის ქვედა მონაკვეთი).. ხალხის ნაწილი უკვე მიეჩვია ამ საშინელ სუნს, ხოლო ვინც პირველად მგზავრობს გაკვირვებული იყურება ავტობუსში ნეტა ვის აზდის ეს საშინელი სუნიო... ჩემი რეაქციაც თავდაპირველად ასეთი იყო...
მაპატიეთ და გეტყვით _ ყველას ეჭვის თვალით ვუყურებდი მეთქი ვინმემ ხო არ ჩაისვარათქო(ამისათვის ბოდიშს გიხდით, მაგრამ სხვანაირად შეუძლებელია იმ სუნის აღწერა, რომელსაც ყოველ დილით უნივერსიტეტში წასვლისას და საღამოს დაბრუნებისას შევიგრძნობ )
იმედია ეს პრობლემა უახლოეს მომავალში მოგვარდება... გმადლობთ!

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:კანალიზაციის დაზიანება
ქუჩის მისამართი:ოქროყანისკენ მიმავალი გზა ბენზინგასამართი სადგურის ქვედა მონაკვეთი
ატვირთა:გიორგი ომარაშვილი
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: სამშაბათი, ივლისი 5th, 2011.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით