ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: დიდგორი

გარე განათება

გაცნობებთ, რომ 2010 წლის მაისის თვეში წყნეთიდან ახალდაბის გადასასვლელ გზაზე დაიწყეს გარე განათების გაკეთება, ზაფხულის ბოლომდე როგორღაც მოახერხეს და განათების ბოძები დაამონტაჟეს, ხოლო ელ_გაყვანილობა ალაგ-ალაგ. აღნიშნულთან დაკავშირებით მოგახსენებთ, არის საშიშროება ადამიანის დაღუპვის როგორც ავტომობილის დაჯახებით ასევე გზის პირას ხევში გადავარდნის რადგან გზა ღამით არის ძალიან ჩაბნელებული, საერთოად არაფერი არ ჩანს. ასევე იმის საშიშროებაც არის რადგან ელექტრო ენერგია არ არის გაშვებულია ვინმემ მოიპაროს მაღალი ძაბვის კაბელი. ველით თქვენს გამოხმაურებას ახალდაბის მაცხოვრებლები.

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:ქუჩის განათება
ქუჩის მისამართი:წყნეთი, ახალდაბა
ატვირთა:თამაზი
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ორშაბათი, მაისი 16th, 2011.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: კეთილმოწყობის საქალაქო სამსახური, სამშაბათი, ივნისი 21st, 2011
გაცნობებთ, რომ აღნიშნულ საკითხზე გამოცხადებულია ტენდერი.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით