ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ძველი თბილისი

საბავშვო ატრაქციონები

მოგესალმებით,
ერთხელ უკვე მოგმართეთ იგივე თემასთან დაკავშირებით თუმცა ეს თემა განსხვავებული პრობლემითაა აღჭურვილი.
პარკი რომელიც მდებარეობს ნ. ირბახისა და ალექსანდრე წურწუმიას შორის(ლუკოილთან) არის ძალიან ლამაზად გაფორმებული არის ლამაზი ბუნება და ძალიან გთხოვთ რამოდენიმე ატრაქციონი დაამატოთ რადგან საკმაოდ დიდი პარკია დაიტევს კიდევ რამოდენიმე ლამაზ ატრაქციონს რომლითაც შეძლებენ ისარგებლონ ბავშვები ასაკით 2-5 წელი.
ამ კონკრეტულ პარკში არის მხოლოდ ერთი სასრიალო და რამოდენიმე აიწონა დაიწონა, ძალიან გთხოვთ დაამატოთ საქანელა და რამე საინტერესო ატრაქციონი პატარა ასაკის ბავშვებისათვის.
ძალიან დიდი მადლობა წინასწარ ჩვენი პრობლემის მოგვარებისათვის.

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:პარკები
ქუჩის მისამართი:ირბახისა და ალექსანდრე წურწუმიას ქუჩა
ატვირთა:ეკატერინე
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ორშაბათი, მაისი 16th, 2011.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: ეკოლოგიისა და გამწვანების საქალაქო სამსახური, სამშაბათი, ივნისი 28th, 2011
აღნიშნულ სკვერში ბავშვებისთვის გასართობი ინფრასტრუქტურის დამატების საკითხი მიმდინარე ღონისძიებებში გვაქვს შეტანილი. დამატებით რამდენიმე ერთეული საბავშვო ატრაქციონი სკვერში უახლოეს მომავალში მოეწყობა.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით