ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

ვიზრუნოთ ბავშვებზე

ბატონებო, აეროპორტის დასხლებაში 39-ი და 40-ი კორპუსების შუაში არის პატარა სკვერი.არის დარგული რამდენიმე ხე.ძალიან გთოვთ ამ სკვერში გაგვიკეთოდ ბავშვების სათამაშო ატრაქციონები და ხანდაზმულებისთვის ჩაგვიდგათ სკამები.თორემ ამ ადგილს იყენებენ როგორც ავტოსადგომი.
პატივისცემით,
გონა ნიკოლეიშვილი

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:პარკები
ქუჩის მისამართი:None
ატვირთა:გონა
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ოთხშაბათი, მარტი 23rd, 2011.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: რაიონული გამგეობა, სამშაბათი, მარტი 29th, 2011
მოგესალმებით, აღნიშნული საკითხი გადაწყვეტილი იქნება მიმდინარე წლის მაისის თვის პირველ ნახევარში. გარდა სკამებისა და ატრაქციონებისა, შესაძლებელია, გამწვანების სამუშაოების განხორციელებაც.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით