ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

გზის საფარი

ნუცუბიძის ქუჩის 9ა და 11ა კორპუსების წინ გზის საფარი აღარ არსებობს.მშრალი ამინდის დროს არის საშინელი მტვერი,ნალექიანის დროს კი საშინელი ტალახი,ჭის სახურავი გადავარდნილი და ამოდის საშინელი სუნი.მანქანები პრაქტიკულად ძლივს შემოდიან.ბავშვები ვეღარ თამაშობენ ეზოში.უმორჩილესად გთხოვთ შეგვიკეთოთ გზის საფარი და მოგვეცეს ნორმალურად ცხოვრების უფლება.მადლობთ.

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:სხვა
ქუჩის მისამართი:ნუცუბიძის 9ა
ატვირთა:ლევან ბერიძე
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: შაბათი, ივნისი 2nd, 2012.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით