ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

ეზოს კეტილმოწყობა და გასართობი სკვერი

გთხოვთ დაგვეხმაროთ, ეზოს კეთილმოწყობაში, გვინდა ბავშვებისთვის დასასვენებელი და სატამაშო ადილის მოწყობა, მთელ მიმდებარე ტერიტორიაზე არ აროს ადგილი რომ ბავშვი გავიყვანოთ და გაერთონ, ირგვლივ მანქანის ბუგი და მტვერია, , კორპუსი დაუმთაბრებელი და სადარბაზო მოუწყობელია, იქნებ დაგვეხმაროთ

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:პარკები
ქუჩის მისამართი:აეროდრომის 12 ქუჩა
ატვირთა:მანანა
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ორშაბათი, მარტი 26th, 2012.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით