ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: დიდგორი

გარე განათება

მოგესალმებით,
უკვე რამოდენიმეჯერ მოვნიშნე მარაგრამ ამაოდ არსად ჩანს. გასულ წელს ალბათ მაისი - ივნისის თვეში, წყნეთიდან ახალდაბის გადასასვლელ გზაზე დაიწყეს გარე განათების გაკეთება, რომელიც შემოიფარგლა მხოლოდ განათების ბოძების ჩალაგებით, ლამპებით და ნაწილ ნაწილ კაბელის გაყვანით. მას შემდეგ გავიდა ზუსტად ერთი წელი და აღნიშნული კვლავ ისევ ისეა. ძალიან ცუდი მონაკვეთია და ღამე განსაკუთღებულად რთული, არ არსებობს არავითარი დამცავი ჯებირი ან ავტო მანქანის შუქზე მანათებელი რო შევნიშნოთ ხევში გადასავარდნი ან მოსახვევი. ახალდაბის მოსახლეობის სახელით გთხოვთ დაწყებული საქმე იქნებ დაასრულოთ, რადგან სეზონის დადგომასთან ერთად იმატა როგორც ფეხით მოსიარულემ ასევე ავტო მობილებმა. თან ხო 90% გაკეთებულია და მხოლოდ დაერთებაა საჭირო. წინასწარ დიდი მადლობა.

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:ქუჩის განათება
ქუჩის მისამართი:წყნეთი, დაბა ახალდაბა
ატვირთა:გურამ
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: სამშაბათი, მარტი 20th, 2012.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით