ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ძველი თბილისი

გზის შეკეთება

ქუჩაზე ბევრი ორმოებია და გზა საკმაოდ არის დაზიანებული, თუ შესაძლებელი იქნება შეკეთება, მოხარული ვიქნებით, არამარტო ბორჯომის ქუჩის მოსახლეობა, (შეგახსენებთ რომ ეს ქუჩა ბაზართან ახლოს მდებარეობს და საკამოდ გადატვირთული მოძრაობაა, მთელ თბილისის მოსახლეობას (და არამარტო მათ), ვინც ბაზარში დადის - ამ ქუჩის გავლა უწევს)

გმადლობთ წინასწარ!

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:ორმო
ქუჩის მისამართი:ბორჯომის ქუჩა
ატვირთა:ნონიკო
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ორშაბათი, იანვარი 9th, 2012.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: რაიონული გამგეობა, სამშაბათი, იანვარი 10th, 2012
ბორჯომის ქუჩაზე დაზიანებული ასფალტის საფარის აღდგენა გათვალისწინებულია მიმდინარე წელს.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით