ეს პრობლემა მოგვარებული არ არის.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

პარკისა და სპორტული მოედნის მოწყობა

გთხოვთ, საბურთალოს ქუჩა 43ბ-ს მიმდებარე ტერიტორიაზე მოაწყოთ პარკი და სპორტული მოედანი. დიდი მადლობა გულისხმიერებისათვის.

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:პარკები
ქუჩის მისამართი:საბურთალოს ქუჩა 43ბ
ატვირთა:შორენა ლაბარტყავა
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: პარასკევი, ნოემბერი 25th, 2011.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: თაკო, სამშაბათი, იანვარი 3rd, 2012
ძალიან გთხოვთ შეიძლება ითქვას რომ გევედრებით იმ დონეზე გვჩირდება ეს. ოთარ ჭილაძის ქუჩა 166/10. ეს არის გარადოკის დასახლება ასე იცნობს ყველა ამ ტერიტორიას. არის ბუდაპეშტის პარალელური ქუჩა. რესპუბლიკური საავადმყოფოს ცენტრალური შესახვევის მიმდებარე ტერიტორიაა. სადაც არის პარკის დიდი ტერიტორია და თითქმის არაფერი შიგნით უსარგებლო რკინის ბოძების მეტი რომ ბავშვები გაერთონ სხვა ახლო-მახლო არაფერი არ არის რომ ბავშვები გავიყვანოთ. ძალიან გთხოვთ დაგვიდგათ დიდ სართულიანი სასრიალო და საქანელები. იმედს ვიტოვებ რომ ეს თხოვნა შეგვისრულდება... უღრმესი მადლობა წინასწარ.

გამოაქვეყნა: ლელა, პარასკევი, თებერვალი 17th, 2012
გთხოვთ საირმის ქუჩაზე N5 კორპუსის გვერდით მდებარე სტადიონი გაგვიკეთოთ. სტადიონი არის ძალიან ცუდ მდგომარეობაში. არის ასფალტი. კალათბურთის 1 ფარიღაა შემორჩენილი. სტადიონზე არის ბალახი და კენწები სულ. უბრალოდ თამაში შეუძლებელია. მთელი საირმის სახელით გთხოვთ რომ გააკეთოთ ეს სტადიონი.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით