ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

პარკის დასუფთავება და შეკეთება

საშინელი ანტისანიტარია, ზაფხულში გველების პოვნის რამდენიმე შემთხვევა, ძველი ინფრასტრუქტურა, ბავშვებისთვის გაკეთდა სასრიალო, რომელიც მალევე გააფუჭეს, ცალიან გთხოვთ, გაითვალისცინეთ ჩვენი პრობლემა, საკმაოდ ბევრ ხალხს ემსახურება ეს პარკი და ჩვენც გვინდა ჩვენი შვილები სუფთა გარემოში გაიზარდონ

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:პარკები
ქუჩის მისამართი:ამბროლაურის ქ. ის მიმდებარე ტერიტორია ( ახლა ჭილაძის ქ.)
ატვირთა:გურანდა გუბელაძე
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: პარასკევი, ნოემბერი 25th, 2011.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: ეკოლოგიისა და გამწვანების საქალაქო სამსახური, პარასკევი, აპრილი 6th, 2012
სამსახურის უფლებამოსილებაში შემავალ საკითხებს (საბაღე ინფრასტრუქტურის აღდგენა, ზაფხულში გველების მომრავლების წინააღმდეგ ზომების მიღება ბალახის გათიბვით და ა.შ) სამსახური, შესაძლებლობისამებრ, მიმდინარე წლის სამუშაო პერიოდში გაითვალისწინებს.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით