ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: გლდანი-ნაძალადედვი

კალათბურთის მოედანი

აღნიშნული მისამართის მოპირდაპირედ უკვე მრავალი წელია განთავსებულია კალათბურთის მოედანი.
ეს ეს მოედანი საჭიროებს განახლებას, გთხოვთ დაგვეხმაროთ.

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:პარკები
ქუჩის მისამართი:ნაქალაქევი #8
ატვირთა:Giorgi
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ოთხშაბათი, ოქტომბერი 26th, 2011.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: თბილისის მერია, ოთხშაბათი, ოქტომბერი 26th, 2011
აღნიშნულთან დაკავშირებით გთხოვთ, წერილობით მიმართოთ რაინულ გამგეობას.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით