ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

სკვერი

მოგეხსენებათ ყაზბეგის 34-ის მიმდებარე ტერიტორიაზე გაშენდა საკმაოდ დიდი უბანი. 20ზე მეტი მრავალბინიანი კორპუსია. ტერიტორია დზირიტადად დასახლებულია ახალგაზრდა ოჯახებით, რომლებსაც გვყავს მცირე წლიანი შვილები და არ არსებობს ადგილი სადაც ბავშვს გაასეირნებ. თუ შეძლება ჩვვენ ტერიტორიაზე ბავშვთა სათამაშო მოედნის გაკეთება და დიდებისათვის ტრენაჟორების.

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:პარკები
ქუჩის მისამართი:მედეა ჩახავას ქუჩა
ატვირთა:თეონა
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: შაბათი, ოქტომბერი 22nd, 2011.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: რაიონული გამგეობა, ხუთშაბათი, სექტემბერი 20th, 2012
თბილისის მასშტაბით სკვერების რეაბილიტაციის პროგრამის ფარგლებში ამ საკითხს მომავალი წლის ბიუჯეტის ფორმირებისას განვიხილავთ.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით