ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

სკვერის მოწესრიგება

მერიის შესაბამისმა სამსახურმა იქნებ შეძლოს დიდ დიღომში, პეტრიწის ქუჩის 16ა-ს, პეტრიწის 16-სა და პეტრიწის 14ა-ს შორის მდებარე პატარა სკვერში ბალახების მოჭრა-მოთივბა

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:პარკები
ქუჩის მისამართი:დიდი დიღომი, პეტრიწის ქუჩის 16ა-ს, პეტრიწის 16-სა და პეტრიწის 14ა-ს შორის მდებარე სკვერი
ატვირთა:მამუკა
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: ხუთშაბათი, აგვისტო 25th, 2011.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: ეკოლოგიისა და გამწვანების საქალაქო სამსახური, ოთხშაბათი, სექტემბერი 21st, 2011
შესაბამისი განყოფილება გაითვალისწინებს აღნიშნულ თხოვნას და შესაძლებლობისამებრ მიიღებს სათანადო ზომებს.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით