ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ვაკე-საბურთალო

კანალიზაცია

პარკში, ქუჩის პირას არის ტუალეტი, საიდნაც გამოდის საშინელი სუნი.
p.s. ძალიან კარგია, რომ ასეთი საიტი არსებობს.

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:პარკები
ქუჩის მისამართი:ყაზბეგის გამზ.
ატვირთა:მაია
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: სამშაბათი, აგვისტო 23rd, 2011.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: *, ორშაბათი, სექტემბერი 5th, 2011
აღნიშნულ საკითხთან დაკავშირებით გთხოვთ, წერილით მომართოთ ზედამხედველობის საქალაქო სამსახურს.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით