ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: ისანი-სამგორი

სკვერის განთავსება

აეროპორტის დასხლებაში სახლი N1-ის მიმდებარე ტერიტორიაზე არის ფართობი, რომელზედაც გაშენდება საუკეთესო სკვერი. აღნიშნული კორპუსი სამ სართულიანია და 43 ოჯახი ცხოვრობს. ბავშვტა რაოდენობა 0-დან 16 წლამდე არის 24. ბავშვებს არ აქვთ სათამაშო პირობები, თუმცა მიმდებარე ტერიტორია არის სკვერის გასაშენებლად შესანიშნავი. დგას ხეები, არის ჩრდილი, მაგრამ მოგეხსენებათ ბავშვებს სჭირდებათ საქანელები, სასრიალო და მსგავსი გასართობები.

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:პარკები
ქუჩის მისამართი:აეროპორტის დასახლება, სახლი 1
ატვირთა:თინათინი
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: პარასკევი, აგვისტო 5th, 2011.


გამომწერები 2
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: ეკოლოგიისა და გამწვანების საქალაქო სამსახური, ოთხშაბათი, ოქტომბერი 5th, 2011
ეკოლოგიისა და გამწვანების სამსახური აღნიშნულ საკითხს მითითებულ მისამართზე სკვერის მოწყობის თაობაზე მომავალი წლის ბიუჯეტის ფორმირებისას განიხილავს.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით