ეს პრობლემა მოგვარებულია.
ადმინისტრაციის წარმომადგენელი: თბილისის მერია
ქალაქი / უბანი: დიდგორი

მიტოვებული ქუჩა

მოგესალმებით, წყნეთიდან ახალდაბის გადასასვლელ გზაზე, არის რამოდენიმე საშიში მოსახვევი როგორც გზიდან გადავარდნის ასევე მოპირდაპირე მხრიდან მომავალი ავტო სატრანსპორტო მანქანის ასევე საზოგადო ტრასპორტის შეხვედრის შემთხვევაში მისი აცილების, არის უხილავი მოსახვევი სადაც კარგი იქნებოდა როგორც წყნეთის გზაზე სარკის დაყენების, ამ ყველაფერთან ერთად ყოველი წვიმის დროს ხდება მთიდან მიწის ჩამოწოლა, რაც კიდე უფრო სახიფათოს ხდის გადაადგილებას, ამ ეტაპზე უკვე დაახლოებით ერთი თვეა რაც გზა საგრძნობლად შევიწროვებულია და ასვე დააზიანა გაზის მილი (გადმოაგდო საყრდენი ბოძიდან, იხილეთ ფოტო) გთხოვთ ახალდაბის მოსახლეობის უსაფრხოების მიზნით მიიღოთ ზომები და აღმოფხვრათ აღნიშნული პრობლემა. წინასწარ დიდი მადლობა.

თარგმნე ეს შეტყობინება
კატეგორია:ტრანსპორტის ან ქვეითების უსაფრთხოება
ქუჩის მისამართი:წყნეთი ახალდაბა, ურამიშვილის ქ.
ატვირთა:გურამი
გაეგზავნა: chemikucha@tbilisi.gov.ge
თარიღი: სამშაბათი, ივლისი 12th, 2011.


გამომწერები 1
გამოიწერე

ამობეჭდე ფლაერი რათა სხვებს შეატყობინოთ ამ პრობლემის შესახებ.

შეურაცხმყოფელია? შეუფერებელია? შეგვატყობინეთ!

განახლებები

გამოაქვეყნა: გურამი, სამშაბათი, ივლისი 12th, 2011

გამოაქვეყნა: ტრანსპორტის საქალაქო სამსახური, ოთხშაბათი, ივლისი 27th, 2011
სფერული სარკეები თქვენს მიერ მითითებულ მისამართზე უკვე დამონტაჟებულია, ხოლო გზის საკითხი გადაეცა შესაბამის სამსახურს.


განახლების მიწოდება

გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ განახლებები არ ეგზავნება ქალაქის ადმინისტრაციას.

როგორ განვათავსოთ პრობლემა

  1. მთავარ გვერდზე აირჩიეთ თქვენი ქალაქი
  2. შეიყვანეთ თქვენი მისამართი
  3. იისფერი მარკერი დასვით რუკაზე პრობლების ადგილას
  4. შეიყვანეთ პრობლემის დეტალები
  5. ატვირთეთ პრობლემის სურათი (არსებობის შემთხვევაში)
  6. ჩვენ მას თქვენი სახელით ქალაქის ადმინისტრაციას ვუგზავნით