This problem has not been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Didgori

კანალიზაციის საშინელი სუნი

კანალიზაციის შემაწუხებელი სუნი... როდესაც ტრანსპორტში ვიმყოფები, ანუ მგზავრობის დროსაც კი იგრძნობა მაგ მონაკვეთში.(ოქროყანისკენ მიმავალი ცენტრარული გზა ბენზინ-გასამართი სადგურის ქვედა მონაკვეთი).. ხალხის ნაწილი უკვე მიეჩვია ამ საშინელ სუნს, ხოლო ვინც პირველად მგზავრობს გაკვირვებული იყურება ავტობუსში ნეტა ვის აზდის ეს საშინელი სუნიო... ჩემი რეაქციაც თავდაპირველად ასეთი იყო...
მაპატიეთ და გეტყვით _ ყველას ეჭვის თვალით ვუყურებდი მეთქი ვინმემ ხო არ ჩაისვარათქო(ამისათვის ბოდიშს გიხდით, მაგრამ სხვანაირად შეუძლებელია იმ სუნის აღწერა, რომელსაც ყოველ დილით უნივერსიტეტში წასვლისას და საღამოს დაბრუნებისას შევიგრძნობ )
იმედია ეს პრობლემა უახლოეს მომავალში მოგვარდება... გმადლობთ!

Category:Sewage problem
Street Address:ოქროყანისკენ მიმავალი გზა ბენზინგასამართი სადგურის ქვედა მონაკვეთი
Filed by:გიორგი ომარაშვილი
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Tuesday, July 5th, 2011.


Subscribers: 1
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.