This problem has been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Didgori

ტრანსპორტის არ არსებობა

სოფელში დადის 1 ავტობუსი რომელიც ემსახურება ამ სოფლის გვერით მდებარე კიდევ ორ სოფელს.
ეს ერთი ავტობუსი ამდენი ხალხის გადაყვანისთვის რათქმაუნდა საკმარისი არაა. ადრე დანიშნული იყო 3 ავტობუსი, მაგრამ მოგვიხსნენს და დატოვეს მხოლოდ ერთი. ასევე აქვს საშინელი გრაფიკი( დადის 2 საათში ერთხელ).
ეს სოფელი დიდი ხანია თბილისს ეკუთვნის..გთხოვთ დაგვეხმარეთ

Category:Traffic or pedestrian safety
Street Address:სოფელი თხინვალი
Filed by:გვანცა
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Sunday, May 29th, 2011.


Subscribers: 1
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us

Updates

posted by ტრანსპორტის საქალაქო სამსახური, Sunday, June 5th, 2011
ქ. თბილისის მთავრობის 2010 წლის 11 ივნისის #17.29.840 დადგენილებით დამტკიცებულ ქ. თბილისის ადმინისტრაციულ საზღვრებში ადგილობრივი საქალაქო რეგულარული სამგზავრო გადაყვანის ავტობუსების (M3 კატეგორია) მარშრუტებში განხორციელდა ცვლილებები, რომელშიც მოძრაობის მიმართულებების და რაოდენობების დადგენა მოხდა მასზე დღის განმავლობაში არსებული ძირითადი მგზავრთნაკადის გადაადგილების გათვალისწინებით, რის შემდეგაც შემუშავდა და ქ. თბილისის მთავრობის 2010 წლის 29 ოქტომბრის #29.11.1323 დადგენილებით დამტკიცდა ამჟამად მოქმედი ადგილობრივი საქალაქო რეგულარული სამგზავრო გადაყვანის ავტობუსების (M3 კატეგორია) მარშრუტები, სადაც სოფელი თხინვალასა და ლისის მიმართულებით მომუშავე #107 მარშრუტზე მიზანშეწონილად ჩაითვალა 1 ერთეული ავტობუსის მოძრაობა, ხოლო რაც შეეხება განრიგით მოძრაობას, იგი შეუძლებელია მითითებული მიმართულებებით გზის სავალი ნაწილის დაზიანებების გამო. აღნიშნული მიმართულებით გზის სარეაბილიტაციო სამუშაოების ჩატარების შემდეგ დამატებით განხილულ იქნება მარშრუტის სამუშაო განრიგით მუშაობის საკითხი.

posted by თამარი, Tuesday, June 7th, 2011
იქნებ დაინიშნოს ავტობუსი საბურთალოს ქუჩიდან ჯიქიას ქუჩაზე, რომ ბავშვებმა სკოლაში ერთი ავტობუსიტ იარონ და არ დააგვიანდეთ

posted by ედგარ, Tuesday, June 7th, 2011
ძალიან ცუდია და სამცუხაროა რომ ვარკეთილიდან ვაკეში აგარ დადის არცერთი ავტობუსი 71 დადიოდა ახლა კი ორი ტრანსპორტის გამოცვლა გვიწევს გთხოვთ იქნებ დანიშნოთ ისევ ტრანსპორტი იგივე მიმართულებით. და აგრეთვე 30 ნომერი ვაგზალზე მიდიოდა და ძალიან გვჭირდება მოსახლეობას გთხოვთ გაითვალისწინოთ ჩვენი თხოვნა


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.