This problem has been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Didgori

გარე განათება

გაცნობებთ, რომ 2010 წლის მაისის თვეში წყნეთიდან ახალდაბის გადასასვლელ გზაზე დაიწყეს გარე განათების გაკეთება, ზაფხულის ბოლომდე როგორღაც მოახერხეს და განათების ბოძები დაამონტაჟეს, ხოლო ელ_გაყვანილობა ალაგ-ალაგ. აღნიშნულთან დაკავშირებით მოგახსენებთ, არის საშიშროება ადამიანის დაღუპვის როგორც ავტომობილის დაჯახებით ასევე გზის პირას ხევში გადავარდნის რადგან გზა ღამით არის ძალიან ჩაბნელებული, საერთოად არაფერი არ ჩანს. ასევე იმის საშიშროებაც არის რადგან ელექტრო ენერგია არ არის გაშვებულია ვინმემ მოიპაროს მაღალი ძაბვის კაბელი. ველით თქვენს გამოხმაურებას ახალდაბის მაცხოვრებლები.

Category:Streetlight
Street Address:წყნეთი, ახალდაბა
Filed by:თამაზი
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Monday, May 16th, 2011.


Subscribers: 1
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us

Updates

posted by კეთილმოწყობის საქალაქო სამსახური, Tuesday, June 21st, 2011
გაცნობებთ, რომ აღნიშნულ საკითხზე გამოცხადებულია ტენდერი.


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.