This problem has been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Isani-Samgori

კორპუსის მიმდებარე ტერიტორიის კეთილმოწყობა

ჩოლოყაშვილის ქუჩა მე–2 კვ. მე–3 კორპ. მე–4 სადარბაზოსთან არის შესაძლებელი რომ დაიდგას სკამები მოხუცებულთათვის და ეს ადგილი არ იქნეს გამოყენებული მანქანის სადგომად. გთხოვთ,გაითვალისწინოთ ჩვენი თხოვნა და ნუ დაგვტოვებთ უყურადღებოთ

Category:Parks
Street Address:None
Filed by:მანანა
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Saturday, April 9th, 2011.


Subscribers: 1
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us

Updates

posted by რაიონული გამგეობა, Monday, April 11th, 2011
ქალბატონო მანანა, თქვენს მიერ დასმული საკითხი განხილული იქნება მიმდინარე წლის მეოთხე კვარტლის შესაბამისი სამუშაოების დაგეგმარებისას.


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.