Print this page

გაგზავნეთ შეტყობინება თბილისის ქუჩებში არსებულ დაზიანებებზე, რომ დროულად მოხდეს მათი შეკეთება

(როგორიცაა გრაფიტი, ორმოები, ზედმეტი ნაგავი, ან ქუჩის განათება)

Tbilisi: ვიზრუნოთ ბავშვებზე

გსურთ ამ დაზიანების შეკეთება?

გადადით ბმულზე: chemikucha.ge/en/reports/340/

ან ამოიკითხეთ კოდი თქვენი სმარტფონის საშუალებით

Want this problem fixed?

Go to: chemikucha.ge/en/reports/340/

Or read the code with your smartphone