This problem has been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Isani-Samgori

ვიზრუნოთ ბავშვებზე

ბატონებო, აეროპორტის დასხლებაში 39-ი და 40-ი კორპუსების შუაში არის პატარა სკვერი.არის დარგული რამდენიმე ხე.ძალიან გთოვთ ამ სკვერში გაგვიკეთოდ ბავშვების სათამაშო ატრაქციონები და ხანდაზმულებისთვის ჩაგვიდგათ სკამები.თორემ ამ ადგილს იყენებენ როგორც ავტოსადგომი.
პატივისცემით,
გონა ნიკოლეიშვილი

Category:Parks
Street Address:None
Filed by:გონა
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Wednesday, March 23rd, 2011.


Subscribers: 2
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us

Updates

posted by რაიონული გამგეობა, Tuesday, March 29th, 2011
მოგესალმებით, აღნიშნული საკითხი გადაწყვეტილი იქნება მიმდინარე წლის მაისის თვის პირველ ნახევარში. გარდა სკამებისა და ატრაქციონებისა, შესაძლებელია, გამწვანების სამუშაოების განხორციელებაც.


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.