This problem has not been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Isani-Samgori

პარკის მოწყობა

გამარჯობა
მიმდებარე ტერიოტორიაზე არ არის დასასვენებელი სკვერი, რომელიც სასიამოვნო იქნება განტვირთვისათვის როგორც უფროსებისთვის ასევე პარატებისთვის.
იმის გამო რომ არ არის სათამაშო მოედანი ბავშვები ხშირად გზასთან ახლოს თAმაშობენ რაც საფრთხეში აგდებთ მათ. გთხოვთ უყურადღებოდ არ დატოვოთ ჩვენო თხოვნა და გაგვიკეთოთ პარკი

Category:Parks
Street Address:ბარბარეს ქუჩა (ნაკადულის ქუჩის გაგრძელება)
Filed by:გვანცა
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Saturday, July 14th, 2012.


Subscribers: 1
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.