This problem has not been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Isani-Samgori

ასფალტის დაგება

გამარჯობა
მთავარი გზა ნაწილობრივ ფუნქციონირებს, მარჯვენა მხარე რომლის მხდირანაც ძირითადად ხდება ეზოებში შესვლა ძალიან დაზიანებულია ფაქტიურად შეუძლებელია მანქანის დაზიანების გარეშე ეზოში გადაადგილება. ცუდ ამინდებში კი ფეხით სიარული აუტანელია. ამის გამო ადგილობრივ მოსახლეებს დიდი პრობლემები ექმნებათ
ძალიან გთხოვთ რეაგირების გარეშე არ დატოვოთ ჩვენი თხოვნა

Category:Vandalism
Street Address:ბარბარეს ქუჩა (ნაკადულის ქუჩის გაგრძელება)
Filed by:გვანცა
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Saturday, July 14th, 2012.


Subscribers: 2
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.