This problem has been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Didube-Chugureti

სასმელი წყლის გაჟონვა

გამსკდარია მილი და სასმელი წყალი მოედინება მთელ ქუჩაზე. მოსახლეობამ 3 ივლისს მიმართა წყალკანალს, რომლის წარმომადგენლებმაც შეაკეთეს, მაგრამ იმავე დღეს ხელახლა გასკდა მილი. მას შემდეგ ყოველ დღე უკავშირდება მოსახლეობას წყალკანალს და პასუხად იღებს, რომ გადაცემულია შეტყობინება. თუმცა ამ დრომდე შესაკეთებლად არავინ არ მოდის.

Category:Leaking water pipes
Street Address:ჩეჩელაშვილის 3
Filed by:ელენე
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Friday, July 13th, 2012.


Subscribers: 2
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us

Updates

posted by რაიონული გამგეობა, Thursday, August 9th, 2012
კომპანია "ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერის" ინფორმაციით, დაზიანება შეკეთებულია.


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.