This problem has not been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Vake-Saburtalo

გზის საფარი

ნუცუბიძის ქუჩის 9ა და 11ა კორპუსების წინ გზის საფარი აღარ არსებობს.მშრალი ამინდის დროს არის საშინელი მტვერი,ნალექიანის დროს კი საშინელი ტალახი,ჭის სახურავი გადავარდნილი და ამოდის საშინელი სუნი.მანქანები პრაქტიკულად ძლივს შემოდიან.ბავშვები ვეღარ თამაშობენ ეზოში.უმორჩილესად გთხოვთ შეგვიკეთოთ გზის საფარი და მოგვეცეს ნორმალურად ცხოვრების უფლება.მადლობთ.

Category:Other
Street Address:ნუცუბიძის 9ა
Filed by:ლევან ბერიძე
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Saturday, June 2nd, 2012.


Subscribers: 1
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.