This problem has not been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Didgori

სოფელში წყლის პრობლემა

წყნეთის მსგავსად სოფელს წყალი მოეწოდება გრაფიკით, მაგრამ გარკვეულ მოსახლეობას არ მოეწოდება. თვითნებურად ადილობრივ მაცხოვრებლებს აქვთ გადაკეტილი. კონკრეტულად საკუთარ ეზოში შემოდიოდა წყალი ეგრედ წოდებული ქალაქის წყალი და იქაური წყაროს წყალი, ერთ სეზონზე აღმოჩნდა, რომ ორივე გადაჭრილია. წყლის მილი გადის რამოდენიმე ეზოს, აღნიშნული ეზოს მესაკუთრეებს თვითნებურად აქვთ გადაჭრილი და ვინტილი დაყენებული უნდა გამოუშვებს წყალს უნდა არ გამოუშვებს თავისთან წნევას კარგად არეგულირებს "ბაყბაყ დევის" პრინციპია. გთხოვთ გამოიჩინოთ გულისხმიერება და მოგვხედოთ იმ მაცხოვრებლებს ვისაც წყალი საერთოდ არ მოგვეწოდება

Category:Other
Street Address:წყნეთი, სოფ. ახალდაბა
Filed by:თბილისის მცხოვრები
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Wednesday, April 18th, 2012.


Subscribers: 1
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.