This problem has not been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Isani-Samgori

ეზოს კეტილმოწყობა და გასართობი სკვერი

გთხოვთ დაგვეხმაროთ, ეზოს კეთილმოწყობაში, გვინდა ბავშვებისთვის დასასვენებელი და სატამაშო ადილის მოწყობა, მთელ მიმდებარე ტერიტორიაზე არ აროს ადგილი რომ ბავშვი გავიყვანოთ და გაერთონ, ირგვლივ მანქანის ბუგი და მტვერია, , კორპუსი დაუმთაბრებელი და სადარბაზო მოუწყობელია, იქნებ დაგვეხმაროთ

Category:Parks
Street Address:აეროდრომის 12 ქუჩა
Filed by:მანანა
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Monday, March 26th, 2012.


Subscribers: 2
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.