This problem has not been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Didgori

გარე განათება

მოგესალმებით,
უკვე რამოდენიმეჯერ მოვნიშნე მარაგრამ ამაოდ არსად ჩანს. გასულ წელს ალბათ მაისი - ივნისის თვეში, წყნეთიდან ახალდაბის გადასასვლელ გზაზე დაიწყეს გარე განათების გაკეთება, რომელიც შემოიფარგლა მხოლოდ განათების ბოძების ჩალაგებით, ლამპებით და ნაწილ ნაწილ კაბელის გაყვანით. მას შემდეგ გავიდა ზუსტად ერთი წელი და აღნიშნული კვლავ ისევ ისეა. ძალიან ცუდი მონაკვეთია და ღამე განსაკუთღებულად რთული, არ არსებობს არავითარი დამცავი ჯებირი ან ავტო მანქანის შუქზე მანათებელი რო შევნიშნოთ ხევში გადასავარდნი ან მოსახვევი. ახალდაბის მოსახლეობის სახელით გთხოვთ დაწყებული საქმე იქნებ დაასრულოთ, რადგან სეზონის დადგომასთან ერთად იმატა როგორც ფეხით მოსიარულემ ასევე ავტო მობილებმა. თან ხო 90% გაკეთებულია და მხოლოდ დაერთებაა საჭირო. წინასწარ დიდი მადლობა.

Category:Streetlight
Street Address:წყნეთი, დაბა ახალდაბა
Filed by:გურამ
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Tuesday, March 20th, 2012.


Subscribers: 1
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.