This problem has been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Old Tbilisi

გზის შეკეთება

ქუჩაზე ბევრი ორმოებია და გზა საკმაოდ არის დაზიანებული, თუ შესაძლებელი იქნება შეკეთება, მოხარული ვიქნებით, არამარტო ბორჯომის ქუჩის მოსახლეობა, (შეგახსენებთ რომ ეს ქუჩა ბაზართან ახლოს მდებარეობს და საკამოდ გადატვირთული მოძრაობაა, მთელ თბილისის მოსახლეობას (და არამარტო მათ), ვინც ბაზარში დადის - ამ ქუჩის გავლა უწევს)

გმადლობთ წინასწარ!

Category:Pothole
Street Address:ბორჯომის ქუჩა
Filed by:ნონიკო
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Monday, January 9th, 2012.


Subscribers: 2
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us

Updates

posted by რაიონული გამგეობა, Tuesday, January 10th, 2012
ბორჯომის ქუჩაზე დაზიანებული ასფალტის საფარის აღდგენა გათვალისწინებულია მიმდინარე წელს.


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.