This problem has not been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Vake-Saburtalo

პარკისა და სპორტული მოედნის მოწყობა

გთხოვთ, საბურთალოს ქუჩა 43ბ-ს მიმდებარე ტერიტორიაზე მოაწყოთ პარკი და სპორტული მოედანი. დიდი მადლობა გულისხმიერებისათვის.

Category:Parks
Street Address:საბურთალოს ქუჩა 43ბ
Filed by:შორენა ლაბარტყავა
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Friday, November 25th, 2011.


Subscribers: 2
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us

Updates

posted by თაკო, Tuesday, January 3rd, 2012
ძალიან გთხოვთ შეიძლება ითქვას რომ გევედრებით იმ დონეზე გვჩირდება ეს. ოთარ ჭილაძის ქუჩა 166/10. ეს არის გარადოკის დასახლება ასე იცნობს ყველა ამ ტერიტორიას. არის ბუდაპეშტის პარალელური ქუჩა. რესპუბლიკური საავადმყოფოს ცენტრალური შესახვევის მიმდებარე ტერიტორიაა. სადაც არის პარკის დიდი ტერიტორია და თითქმის არაფერი შიგნით უსარგებლო რკინის ბოძების მეტი რომ ბავშვები გაერთონ სხვა ახლო-მახლო არაფერი არ არის რომ ბავშვები გავიყვანოთ. ძალიან გთხოვთ დაგვიდგათ დიდ სართულიანი სასრიალო და საქანელები. იმედს ვიტოვებ რომ ეს თხოვნა შეგვისრულდება... უღრმესი მადლობა წინასწარ.

posted by ლელა, Friday, February 17th, 2012
გთხოვთ საირმის ქუჩაზე N5 კორპუსის გვერდით მდებარე სტადიონი გაგვიკეთოთ. სტადიონი არის ძალიან ცუდ მდგომარეობაში. არის ასფალტი. კალათბურთის 1 ფარიღაა შემორჩენილი. სტადიონზე არის ბალახი და კენწები სულ. უბრალოდ თამაში შეუძლებელია. მთელი საირმის სახელით გთხოვთ რომ გააკეთოთ ეს სტადიონი.


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.