This problem has been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Vake-Saburtalo

პარკის დასუფთავება და შეკეთება

საშინელი ანტისანიტარია, ზაფხულში გველების პოვნის რამდენიმე შემთხვევა, ძველი ინფრასტრუქტურა, ბავშვებისთვის გაკეთდა სასრიალო, რომელიც მალევე გააფუჭეს, ცალიან გთხოვთ, გაითვალისცინეთ ჩვენი პრობლემა, საკმაოდ ბევრ ხალხს ემსახურება ეს პარკი და ჩვენც გვინდა ჩვენი შვილები სუფთა გარემოში გაიზარდონ

Category:Parks
Street Address:ამბროლაურის ქ. ის მიმდებარე ტერიტორია ( ახლა ჭილაძის ქ.)
Filed by:გურანდა გუბელაძე
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Friday, November 25th, 2011.


Subscribers: 1
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us

Updates

posted by ეკოლოგიისა და გამწვანების საქალაქო სამსახური, Friday, April 6th, 2012
სამსახურის უფლებამოსილებაში შემავალ საკითხებს (საბაღე ინფრასტრუქტურის აღდგენა, ზაფხულში გველების მომრავლების წინააღმდეგ ზომების მიღება ბალახის გათიბვით და ა.შ) სამსახური, შესაძლებლობისამებრ, მიმდინარე წლის სამუშაო პერიოდში გაითვალისწინებს.


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.