This problem has been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Vake-Saburtalo

სკვერი

მოგეხსენებათ ყაზბეგის 34-ის მიმდებარე ტერიტორიაზე გაშენდა საკმაოდ დიდი უბანი. 20ზე მეტი მრავალბინიანი კორპუსია. ტერიტორია დზირიტადად დასახლებულია ახალგაზრდა ოჯახებით, რომლებსაც გვყავს მცირე წლიანი შვილები და არ არსებობს ადგილი სადაც ბავშვს გაასეირნებ. თუ შეძლება ჩვვენ ტერიტორიაზე ბავშვთა სათამაშო მოედნის გაკეთება და დიდებისათვის ტრენაჟორების.

Category:Parks
Street Address:მედეა ჩახავას ქუჩა
Filed by:თეონა
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Saturday, October 22nd, 2011.


Subscribers: 2
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us

Updates

posted by რაიონული გამგეობა, Thursday, September 20th, 2012
თბილისის მასშტაბით სკვერების რეაბილიტაციის პროგრამის ფარგლებში ამ საკითხს მომავალი წლის ბიუჯეტის ფორმირებისას განვიხილავთ.


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.