This problem has been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Vake-Saburtalo

სკვერის მოწესრიგება

მერიის შესაბამისმა სამსახურმა იქნებ შეძლოს დიდ დიღომში, პეტრიწის ქუჩის 16ა-ს, პეტრიწის 16-სა და პეტრიწის 14ა-ს შორის მდებარე პატარა სკვერში ბალახების მოჭრა-მოთივბა

Category:Parks
Street Address:დიდი დიღომი, პეტრიწის ქუჩის 16ა-ს, პეტრიწის 16-სა და პეტრიწის 14ა-ს შორის მდებარე სკვერი
Filed by:მამუკა
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Thursday, August 25th, 2011.


Subscribers: 1
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us

Updates

posted by ეკოლოგიისა და გამწვანების საქალაქო სამსახური, Wednesday, September 21st, 2011
შესაბამისი განყოფილება გაითვალისწინებს აღნიშნულ თხოვნას და შესაძლებლობისამებრ მიიღებს სათანადო ზომებს.


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.