This problem has been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Gldani-Nadzaladevi

ახალდაბის ქუჩის გზის საფარი

ახალდაბის ქუჩა უკიდურესად დაზიანებულია. აქაიქღა ჩანს ძველი დროის ასფალტის ნარჩენები. ქუჩაში გავლისას შეუძლებელია ფეხის აჩქარება, რადგან ყოველი ნაბიჯის გადადგმისას სიფრთხილე მართებს ადამიანს. გთხოვთ,გთხოვთ,გთხოვთ მოგვაქციეთ ყურადღება

Category:Pothole
Street Address:ახალდაბის ქუჩა
Filed by:ია
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Wednesday, August 17th, 2011.


Subscribers: 3
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us

Updates

posted by კეთილმოწყობის საქალაქო სამსახური, Monday, September 5th, 2011
გზის რეაბილიტაცია გათვალისწინებული იქნება 2012 წლის ბიუჯეტში.


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.