This problem has been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Isani-Samgori

სკვერის განთავსება

აეროპორტის დასხლებაში სახლი N1-ის მიმდებარე ტერიტორიაზე არის ფართობი, რომელზედაც გაშენდება საუკეთესო სკვერი. აღნიშნული კორპუსი სამ სართულიანია და 43 ოჯახი ცხოვრობს. ბავშვტა რაოდენობა 0-დან 16 წლამდე არის 24. ბავშვებს არ აქვთ სათამაშო პირობები, თუმცა მიმდებარე ტერიტორია არის სკვერის გასაშენებლად შესანიშნავი. დგას ხეები, არის ჩრდილი, მაგრამ მოგეხსენებათ ბავშვებს სჭირდებათ საქანელები, სასრიალო და მსგავსი გასართობები.

Category:Parks
Street Address:აეროპორტის დასახლება, სახლი 1
Filed by:თინათინი
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Friday, August 5th, 2011.


Subscribers: 2
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us

Updates

posted by ეკოლოგიისა და გამწვანების საქალაქო სამსახური, Wednesday, October 5th, 2011
ეკოლოგიისა და გამწვანების სამსახური აღნიშნულ საკითხს მითითებულ მისამართზე სკვერის მოწყობის თაობაზე მომავალი წლის ბიუჯეტის ფორმირებისას განიხილავს.


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.