This problem has been fixed.
Councillor: Tbilisi City Hall
Ward: Didgori

მიტოვებული ქუჩა

მოგესალმებით, წყნეთიდან ახალდაბის გადასასვლელ გზაზე, არის რამოდენიმე საშიში მოსახვევი როგორც გზიდან გადავარდნის ასევე მოპირდაპირე მხრიდან მომავალი ავტო სატრანსპორტო მანქანის ასევე საზოგადო ტრასპორტის შეხვედრის შემთხვევაში მისი აცილების, არის უხილავი მოსახვევი სადაც კარგი იქნებოდა როგორც წყნეთის გზაზე სარკის დაყენების, ამ ყველაფერთან ერთად ყოველი წვიმის დროს ხდება მთიდან მიწის ჩამოწოლა, რაც კიდე უფრო სახიფათოს ხდის გადაადგილებას, ამ ეტაპზე უკვე დაახლოებით ერთი თვეა რაც გზა საგრძნობლად შევიწროვებულია და ასვე დააზიანა გაზის მილი (გადმოაგდო საყრდენი ბოძიდან, იხილეთ ფოტო) გთხოვთ ახალდაბის მოსახლეობის უსაფრხოების მიზნით მიიღოთ ზომები და აღმოფხვრათ აღნიშნული პრობლემა. წინასწარ დიდი მადლობა.

Category:Traffic or pedestrian safety
Street Address:წყნეთი ახალდაბა, ურამიშვილის ქ.
Filed by:გურამი
Sent to: chemikucha@tbilisi.gov.ge
On: Tuesday, July 12th, 2011.


Subscribers: 1
Subscribe

Print a flyer to tell others about this problem.

Offensive? Unsuitable? Tell us

Updates

posted by გურამი, Tuesday, July 12th, 2011

posted by ტრანსპორტის საქალაქო სამსახური, Wednesday, July 27th, 2011
სფერული სარკეები თქვენს მიერ მითითებულ მისამართზე უკვე დამონტაჟებულია, ხოლო გზის საკითხი გადაეცა შესაბამის სამსახურს.


Provide an update

Please note that updates are not sent to city officials.